Logo Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice

Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1100 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 85 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Pečení cuketového moučníku

DM Šalounova -Příprava a pečení cuketového moučníku s paní vychovatelkou Douskovou.

Sbírka Život dětem

Studentky ze sociálního oboru s paní vychovatelkou Douskovou se zúčastnily sbírky Život dětem, která se měla uskutečnit již na jaře.

Jablečné pyré

Příprava a vaření jablečného pyré s paní vychovatelkou Douskovou.

Koncert smyčcového kvarteta BELADONA QUARTET

Dne 9. září 2020 jsme se s děvčaty zúčastnily koncertu smyčcového kvarteta BELADONA QUARTET. Po dlouhé odmlce kulturních akcí jsme si to náležitě užily. Byl…

Světluška

Naše studentky z prvního ročníku sociální činnosti s paní vychovatelkou Douskovou se zapojily do sbírky SVĚTLUŠKA.

Studenti šijí roušky

Paní vychovatelka Dousková učí šít skládané roušky studentky prvního ročníku sociální činnosti.