Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1100 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 75 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Pečení banánových chlebíčků

18.2.2020 DM Šalounova - příprava a pečení banánových chlebíčků s paní vychovatelkou Douskovou.

Úno

Pečení rybízového moučníku

12.2.2020 DM Šalounova - příprava a pečení rybízového moučníku a nadívaných jablek s paní vychovatelkou Douskovou.

Pečení perníku

Výchova k pracovním činnostem Příprava a pečení perníku s pí. Dufkovou.

Čokoládové odpoledne

23.1.2020 DM Šalounova - čokoládové odpoledne s paní vychovatelkou Douskovou

Příprava a smažení langošů

Výchova k pracovním činnostem - příprava a smažení langošů - pí Dufková