- střední škola a vyšší odborná škola

Adopce na dálku

Adopce na dálku Sara PreethiV roce 2006 naše škola adoptovala holčičku Sara Preethi. Každý rok vybereme potřebnou částku a z těchto příspěvků může Sara studovat. Sara Preethi nám píše o svých studijních výsledcích i o tom, jak se jí daří.

Drazí sponzoři!

Kunigal, 14. 4. 2010

Z milosti boží se mám dobře. Doufám, že se máte také tak. Škola mi jde dobře, mám teď dobré známky. V srpnu jsme oslavovali Den nezávislosti, bylo pěkné se zúčastnit v tanci, dramatu atd. V září jsme slavili Den učitelů. Já byla v tanečním programu, všichni si to moc užívali. V listopadu byl další kulturní program, opět tanec, drama…, protože jsme měli Den dětí. Byl to nejlepší zážitek v mém životě. V březnu jsme měli poslední zkoušky, hodně jsem se učila a dostala dobré známky. Prvního dubna nám začaly prázdniny, budou trvat až do 31. května. Zúčastnila jsem se kvizu z Bible. Bylo to moc hezké, konalo se to v našem kostele. Nyní jsem od 7. do 21.dubna na táboře, moc si to užívám. Obdržela jsem od vás dopis, fotografie a kalendář. Moc vám děkuji. Děkuji, že mi pomáháte, denně se za vás budu modlit. Modlete se prosím za mě. Dala jsem si za cíl dosáhnout něčeho dobrého.

Děkuji Vaše milující dítě Sara

Drazí sponzoři,

Kunigal, 11. 10. 2010

Ahoj, opět zdraví Vaše Preethi.

Doufám, že se Vám vede velmi dobře. Musím Vás pozdravovat od všech členů mé rodiny (a všechny Vaše blízké). Jsme moc vděční a děkujeme za pomoc, kterou nám všem poskytujete. Za peníze, které jste poslali, jsem nakoupila veškeré pomůcky do školy. Opravdu moc děkuji. Ulehčuje mi to tak studium a vlastně i samotný život. Modlím se za Vás ve svých modlitbách. Prosím Vás, myslete na mne v těch svých. V pololetních zkouškách, které se konaly od 23. do 30. září, jsem obstála velmi dobře. Také jsme oslavili Den nezávislosti a Den učitelů. Své třídní učitelce jsem koupila dárek. Mám ji velmi ráda. Moc mě naučila. Mám vás také pozdravovat od všech svých přátel. Během pololetních prázdnin jsme se účastnili kempu, který pro nás uspořádala organizace ASHA. Moc jsme si to tam užili a byli velmi šťastní. Tam jsem také napsala dopis pro Vás. Účastním se všech aktivit, které pořádá naše škola. Jaké je teď u Vás počasí? My teď sledujeme Hry Commonwealthu v televizi, máme totiž svátky Dasara. Také se samozřejmě učíme a musíme dělat domácí úkoly. Přeji Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Děkuji, Vaše milující Preethi

Další fotografie