Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

Domov mládeže Šalounova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1000 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 70 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Žáci a studenti si mohou vybrat, na kterém DM chtějí být ubytováni. Vybraný DM uveďte na přihlášce.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Návštěva galerie

DM Šalounova - Návštěva výstavy v Galerii plastik, Zrození Venuše - Michal Gabriel s pí. vychovatelkou Dufkovou.

Návštěva jízdárny

DM Šalounova - Snímky z jarních návštěv jízdárny v Jeřicích s paní vychovatelkou Šperkovou.

Exkurze na SPŠKS

Dne 7.5.2019  se žáci DM Šalounova zúčastnili exkurze na SPŠKS s paní vychovatelkou Dufkovou

Příprava na dětský den

DM Šalounova - naši žáci z oboru sociální činnost se už moc těší na pořádání dětského dne" Z pohádky do pohádky", který se uskuteční ve…

Pečení

Žáci DM Šalounova připravovali a upekli moučník "prošívaná deka" s paní vychovatelkou Douskovou.

Opékání

Žáci DM Šalounova opékali buřty na druhý májový svátek.