Domov mládeže – Šalounova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Šalounova vám nabízí ubytováni v 2 a 3 lůžkových pokojích I. kategorie.

Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchu). Všechny pokoje mají válendy, pracovní stůl, noční stolek, skříně, lampičku. K dispozici je kuchyňka, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák.

Domov mládeže Riegrova

K zábavě můžete využít dvě společenské místnosti s TV, stolním fotbálkem, a elektronickými šipkami. V budově se nachází i herna stolního tenisu. Vychovatelé pro vás také připravují řadu aktivit a zájmových kroužků, je to například kondiční cvičení, stolní tenis, odbíjená, šachy, vaření nebo dramatická činnost. Nejen pro žáky oboru sociální činnost je možné absolvovat kurz dobrovolnictví.

Poplatek za ubytování je 1000 Kč/ měsíc, celodenní stravování vyjde na 70 Kč/ den.

Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115 – 7559140217/0100, po dohodě ve výjimečných případech i hotovostně.

Žáci a studenti si mohou vybrat, na kterém DM chtějí být ubytováni. Vybraný DM uveďte na přihlášce.

Přílohy:

Novinky z DM Šalounova

Soutěž v dámě

Žáci DM Šalounova soutěžili v dámě společně s paní vychovatelkou Dufkovou.

Příprava na karneval

Žáci  DM Šalounova  připravují a malují plakáty na Pohádkový karneval.

Pečení lineckého cukroví

Žáci DM Šalounova s paní vychovatelkou Šperkovou pekli linecké cukroví na Pohádkové maškarní.

Pečení závinu

Žáci na DM Šalounova společně s paní vychovatelkou Dufkovou upekli jablečný závin.

Jivínský Štefan - Sobotka 25. 2. 2019

V pondělí 25. 2. 2019 se v Sobotce v sokolovně předávalo ocenění za kulturní činnost na území okresu Jičín nazvané Jivínský Štefan. Symbolem tohoto ocenění…

Úno

Valentýnské výtvarné odpoledne v Domově bez bariér

Žáci sociální činnosti s paní vychovatelkou Douskovou  připravili Valentýnské výtvarné odpoledne klientům z Domova bez bariér.