Domov mládeže – Riegrova ulice

Zrenovovaný Domov mládeže Riegrova ulice vám nabídne ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.

Nebojte se, budete mít i soukromí, každý pokoj má totiž svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a oddělenou toaletu. Ve volném čase můžete využít společenských místností vybavených televizí s DVD přehrávačem.

Domov mládeže Riegrova

Kdo má rád pohyb a zábavu, určitě ocení vybavenou posilovnu (jsou zde činky, posilovací stroje, rotoped a běžecký pás), stůl na stolní tenis či elektronické šipky. Hřiště ve školní tělocvičně se denně využívá k rekreačnímu hraní míčových her i k pořádání turnajů mezi školami.

Poplatek za ubytování je 1000,- Kč/měsíc, celodenní stravování vyjde na 70,- Kč/den.
Tyto částky se hradí bezhotovostně na účet školy 115-7559140217/0100 (v. s. – datum narození DDMMRR)
Žáci a studenti si mohou vybrat, na kterém DM chtějí být ubytováni. Vybraný DM uveďte na přihlášce.

Přílohy:

Novinky z DM Riegrova

Bře

Příprava domácích hořických trubiček

Při příležitosti návštěvy zahraničních studentů v rámci projektu Edison jsme na DM vlastnoručně připravili domácí hořické trubičky. Měly velký úspěch.

Katalánskem po Dalího stopách

Dne 18. 2. 2019 jsme na DM uspořádali besedu "Katalánskem po Dalího stopách" s dataprojekcí a působivým vyprávěním pana Bičištěho z hořického informačního centra.

Úno

Výlet na extraligový hokej do Pardubic

Dne 13. 2. 2019 jsme s panem vychovatelem Nečesaným jeli na extraligový hokej do Pardubic na utkání HC Dynamo Pardubice : HC Sparta Praha.

Přátelské utkání ve florbale se SŠŘ a ZŠ Hořice

Dne 7. 2. 2019 jsme v tělocvičně naší školy sehráli přátelské utkání ve florbale se SŠŘ a ZŠ Hořice.

Led

Přátelské utkání v basketbalu proti SŠŘ a ZŠ Hořice

Dne 24. 1. 2019 jsme v naší tělocvičně sehráli přátelské utkání v basketbalu proti SŠŘ a ZŠ Hořice.

Led

Aranžování květin

Dne 23. 1. 2019 jsme v rámci výtvarného kroužku aranžovali živé květiny do hrnků, kterými jsme vyzdobili celý DM.